Stała obsługa prawna twojej firmy – na co możesz liczyć?

śr., wrz 13, 2017 - 15:28

Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, by jego firma funkcjonowała prężnie i bez problemów. Czasami jednak ogrom spraw do dopilnowania jest tak duży, że potrzebna jest pomoc fachowców. Kancelaria ULTIMA to takie miejsce w Białymstoku, które zajmuje się obsługą firm od A do Z, w każdej możliwej sprawie formalnej. Wszystko po to, by nasi klienci mogli spokojnie zająć się rozwijaniem swojego biznesu, bez poświęcania nadmiaru uwagi detalom.

Kompleksowa opieka nad twoimi sprawami

Kancelaria prawna ULTIMA pomaga swoim klientom już na etapie zakładania działalności gospodarczej. Pomagamy przejść przez całą procedurę zakładania firmy. Nasze usługi obejmują również zakładanie spółek oraz późniejsze prowadzenie spółek, łącznie ze sporządzaniem uchwał zarządu, przeprowadzaniem przekształceń oraz uzyskiwaniem wszelkich koncesji i pozwoleń. W przypadku sporządzania jakichkolwiek umów, oferujemy pomoc w ich weryfikacji oraz kontroli nad treścią.
Oprócz pomocy w założeniu firmy oferujemy pełną obsługę rachunkowo księgową korzystając  z usług naszej kancelarii uzyskujesz pewność, że wszystkie bieżące sprawy twojej firmy zostają w wykwalifikowanych rękach fachowców.

Na wszelki wypadek

Pomagamy naszym klientom również w sytuacjach kryzysowych. Nasz zespół pomoże w windykacji należności od dłużników, zajmie się przeprowadzaniem sporów między kontrahentami a także zapewni pełną reprezentację procesową w ewentualnych sprawach sądowych.

Powierzając swoje sprawy Kancelarii Ultima, możesz uzyskać gwarancję dobrej opieki nad swoją firmą.
Zadzwoń do nas lub napisz!
Telefon: (+ 48) 531 423 300
email: biuro@ultimakancelaria.pl