Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania powypadkowe

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów ofertę dotyczącą pomocy w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Jak wynika z danych opublikowanych przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, w 2018 r. w Polsce  doszło do 31.674 wypadków drogowych, w których rannych zostało 37.359 osób. Mimo tego, że wypadków było mniej niż w roku ubiegłym, to ofiar śmiertelnych było więcej, bo aż 2.862. Oznacza to, że każdego dnia dochodzi średnio do 87 wypadków, w których ginie 8 osób, a ranne zostają 102 osoby.


Osoby poszkodowane oraz ich rodziny powinny pamiętać o tym, że przysługują im różne świadczenia odszkodowawcze, z których warto skorzystać. Mogą się oni ubiegać m.in. o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, rentę, zwrot kosztów leczenia i dojazdów do lekarzy, a także utraconych zarobków. Właścicielom uszkodzonych pojazdów należy się odszkodowanie powypadkowe, które pozwoli na naprawę auta przy użyciu oryginalnych części. Bliscy osób, które poniosły śmierć w wypadkach, mogą ubiegać się o zapłatę zadośćuczynienia za doznaną krzywdę, odszkodowania za pogorszenie sytuacji życiowej, rentę oraz zwrot kosztów pogrzebu.


W jaki sposób pomagamy naszym Klientom?


Zdajemy sobie sprawę, że sprawy odszkodowawcze bywają trudne i wywołują silne emocje. Niektóre osoby nie wiedzą, w jaki sposób zgłosić się do ubezpieczyciela i jak starać się o należne odszkodowanie. Niekiedy ubezpieczyciele wykorzystują taką sytuację i specjalnie zaniżają wysokość odszkodowania. Jest to bardzo częsta praktyka, a my staramy się jej przeciwdziałać. Mamy duże doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu potrafimy odpowiednio rozmawiać z ubezpieczycielami oraz dochodzić praw naszych Klientów. Pomożemy Państwu w uzyskaniu wysokich odszkodowań po wypadku. Wspieramy osoby, które miały wypadek, a także ich rodziny. Zapewniamy pomoc w przypadku, gdy ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania bądź stara się je zaniżyć niezgodnie z prawem. Z naszych usług mogą także skorzystać Klienci, którzy stracili w wypadku bliską osobę.


Powierzając nam swoją sprawę, mogą Państwo liczyć na dokładną analizę wszystkich aspektów. Na początku zajmujemy się ustaleniem, jakie rodzaje roszczeń odszkodowawczych i w jakiej wysokości przysługują naszym Klientom. Odpowiadamy również za zgromadzenie wszystkich niezbędnych dokumentów i sporządzenie potrzebnych wniosków. Będziemy monitorować prawidłowość działań ubezpieczyciela, odpowiemy na wszystkie jego pytania i poprowadzimy negocjacje ugodowe. Podejmiemy wszelkie działania, aby uzyskać dla Państwa jak najwyższe odszkodowanie.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania

zapraszamy do kontaktu

Ultima Kancelria

ULTIMA Sp. z o.o.

Kancelaria prawno-rachunkowa

Kontakt